ביטוח אופניים וקורקינטים

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים

מהו ביטוח לדו גלגלי - קורקינטים ואופניים חשמליים?

פוליסות הביטוח השונות לרכב דו גלגלי ממונע מציעות כיסוי במקרים של פגיעה גופנית של הרוכב או של אחרים כתוצאה מתאונה עם הרוכב וכן כיסוי במקרים של פגיעה ברכוש שלנו או של אחרים. הביטוח בעצם מבטיח כיסוי כספי ופיצויים במקרים הללו ולכן זהו ביטוח שבהחלט כדאי להשקיע בו.

למה חשוב לבטח?

הפוליסה הינה פרסונלית ללקוח המשתמש בכלי רכב דו גלגלי /דו גלגלי מנועי שאינו מחוייב בביטוח חובה. זוהי פוליסה חדשנית לכיסוי הרוכב בכל כלי רכב שהוא משתמש בו שאינו מכוסה ע"פ חוק הפלת"ד. הפוליסה אינה מכסה את כלי הרכב ואינה מקושרת לכלי רכב אלא לבן אדם. ואם אקסטרים זה הקטע שלכם, אתם חייבים גם ביטוח ימי!

 

אילו מוצרים כולל ביטוח דו גלגלי ממונע?

ככלל מדובר בפוליסה הכוללת שלושה רכיבים עיקריים:

אחריות צד ג' –  הפוליסה כוללת אחריות צד ג׳ שתכסה את הפגיעה הגופנית או הפגיעה ברכוש של גורם שלישי שנפגע כתוצאה מתאונה עם כלי הרכב שלנו. גבול האחריות כלפי צד ג' מגיע עד מיליון שקלים.

הרכיב השני הוא כיסוי בגין פציעות או נכות מוחלטת בגוף כתוצאה מהתאונה. רכיב זה יאפשר לקבל פיצוי חודשי על אשפוז ממושך, לצד כל כיסוי הטיפולים הרפואיים הנדרשים כתוצאה מהפציעה שנגרמה לרוכב.

הרכיב השלישי הוא כיסוי במקרה של גניבה, שמומלץ בעיקר למי שרכש קורקינטים ואופניים חשמליים במחיר יחסית גבוה.

הפוליסות שלנו מיועדות לנהג ולבני משפחתו מדרגה ראשונה, ומיועד לנהגים מגיל 18 בלבד. סכום ההשתתפות העצמית הוא נמוך ומאפשר לכם להנות מתנאים נוחים ומכיסוי משתלם במקרה של תאונה.

 
ביטוח טאץ’ כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם ביטוח טאץ' אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

ניפוץ מיתוסים על ביטוח דו גלגלי ממונע – קורקינטים ואופניים חשמליים

״אלה רכבים לא יקרים אז לא חשוב לעשות ביטוח״
אם מסתכלים רק על עניין הרכוש זה אולי נכון, אבל העניין העיקרי פה הוא סכומי הכסף הגדולים שאתם עלולים להידרש לשלם בעקבות פציעה שלכם או של אנשים אחרים בדרך, וזוהי הסיבה שחשוב לעשות ביטוח.

״מי שנוהג לעיתים רחוקות לא חייב ביטוח״
הלוואי שזה היה נכון. קורקינטים ואופניים הם כלי רכב מסוכנים לא פחות מכל כלי רכב ממונע אחר, ולפעמים דווקא חוסר ניסיון בעקבות נסיעות בתדירות נמוכה הוא זה שמעלה את הסיכוי לתאונה עם הרכב.

״כל אחד יכול לעשות ביטוח לקורקינטים ואופניים חשמליים״
על פי החוק, נהיגה על דו גלגלי חשמלי ממונע מותרת מגיל 16 ומעלה ולכן זהו הגיל המינימלי שבו ניתן לעשות ביטוח.

״ביטוח לדו גלגלי זה סתם בזבוז כסף״
לא נכון בכלל. ביטוח הוא השקעה לטווח הרחוק. זכרו שתאונות עם רכבים מהסוג הזה נפוצות ביותר, ובבוא היום, ההשקעה הקטנה בביטוח היא זו שתמנע את המצב הבעייתי ביותר של הוצאות רפואיות כבדות ונזקים לרכוש שצריכים לשלם עליהם.

יש לכם רישיון לכלים תפעוליים? אתם זקוקים לביטוח כלים תפעוליים!

״חייבים לעשות ביטוח לקורקינטים ואופניים״
לא – היום לא חובה לעשות ביטוח לכלי רכב מהסוג הזה בישראל לפי חוק, בניגוד לביטוח החובה לרכב פרטי, אופנועים וכו׳. עם זאת, אפשר להבין בקלות שזה הדבר החכם והנכון לעשות, וסביר מאד להניח שבשנים הקרובות זה גם יעוגן בחוק התעבורה הישראלי.

 

שאלות נפוצות

מה זה ביטוח לקורקינטים ואופניים חשמליים?
פוליסות ביטוח שונות לכיסוי נזקים גופניים ונזקי רכוש, לרוכב ולמעורבים אחרים בתאונות עם רכב דו גלגלי חשמלי ממונע.
כיצד רוכשים ביטוח לקורקינטים ואופניים אונליין?
בוחרים את הפוליסה הרצויה באתר, עורכים התאמות לפי צרכים אישיים, מקבלים הצעה משתלמת ועוברים לתשלום פשוט ומהיר במערכת. לאחר התשלום מקבלים את כל הפוליסות שנרכשו ישירות למייל.
כיצד פועלת חברת הביטוח במקרה של נזק המכוסה בביטוח קורקינטים ואופניים אונליין?
במקרים הללו חברת הביטוח מפצה במהירות על הנזק ומסייעת למבוטח לקבל את כספי הפיצויים שלו בהקדם האפשרי.
האם משתלם לבטח בביטוח קורקינטים ואופניים חשמליים?
בהחלט. מדובר בכלי רכב שמעורבים סטטיסטית בתאונות הרבה יותר מסוגי רכבים אחרים, וכאלו שהנזק בהן הוא בדרך כלל גדול ומשמעותי יחסית. מומלץ בהחלט לעשות ביטוח מהסוג הזה שמאפשר לרכב עם שקט נפשי, ולדעת שבמקרה הכי גרוע יש לנו כיסוי כספי על כל נזק שלא יקרה חלילה.
מה ההבדל בין ביטוח קורקינטים ואופניים חשמליים לבין ביטוח רכב פרטי?
כשמדובר ברכב פרטי ובכלל רכבים המונעים בדלק, חובה על פי חוק לרכוש פוליסת ביטוח חובה המכסה נזקים גופניים של הנהג, נוסעי הרכב ומעורבים אחרים בתאונה. החובה הזו לא קיימת בביטוח לקורקינטים ואופניים חשמליים, ולמרבה הצער זוהי אחת הסיבות שאנשים מוותרים על זה. למרות שלא מדובר בביטוח חובה, ההמלצה הגורפת לכל בעלי הרכבים החשמליים היא לעשות לכל הפחות ביטוח צד ג׳ וביטוח תאונות אישיות.

ביטוחים נוספים

ביטוח רכב
ביטוח רכב
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח עסק
ביטוח עסק
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח דירה
ביטוח דירה
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח אופניים וקורקינטים
ביטוח אופניים וקורקינטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח First Opinion
ביטוח First Opinion
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח טאץ’ כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם ביטוח טאץ' אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

הטוב ביותר, לחבר הכי טוב
לכל אחד מאיתנו יש צרכים שונים, אנו חווים את העולם ואת חיינו באופן שהכי מתאים עבורנו.
רפואה אלטרנטיבית כבר מזמן נחשבת למקובלת גם אצל אנשי המקצוע הקונבנציונליים, כך שהנעזרים בטיפולי רפואה משלימה באים למטפלים האלטרנטיביים בידיעה ברורה שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר. מבחינתם ומבחינת המדינה והחוק, למרות השוני בגישות הרי שעדיין הם נחשבים למטופלים והמטפלים חייבים בהכשרה מקצועית והסמכה לטיפול. ההבדלים בין סוגי הטיפול ובין מסלולי ההכשרה מתבטאים גם בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית שהם מחויבים בו. להלן מידע מועיל לכל מי שרוצה לדעת יותר על ביטוח אחריות מקצועית למטפלים אלטרנטיביים כמוהו.
כל מוצר שלקוח רוכש אמור לשמש אותו להנאתו ולסייע לו מבלי לגרום לנזק כלשהו. נשאלת השאלה מה קורה כאשר השימוש במוצר מסוים או פגם שנפל בו גורמים נזק או פוגעים בלקוחותיכם בגלל סיבה כלשהי. כל יצרן חייב להיות מוגן על ידי פוליסת ביטוח חבות מוצר, המוכרת גם בשם ביטוח אחריות מוצר בגין פגמים שונים שעלולים ליפול בכל שלב בייצורו ויגרמו לנזק ללקוח. כיצרנים שרוצים פוליסה שמתאימה לכם, אתם יודעים כי המוצרים המבוטחים מגוונים מאוד ושונים זה מזה, אולם יש להם כמה היבטים זהים. יש לדעת כי לכל פוליסה ליצרן אפשר להוסיף הרחבות ספציפיות שחשובות ליצרן המבוטח ובכפוף לסכומים ולאפשרויות שמוצעות על ידי המבטח. המבוטחים יכולים להיות יצרני המוצר, ספקי המוצר, המשווקים שלו, יצואנים ויבואנים שחשופים בוודאי לתלאות הדרך עד שהמוצר מגיע ליעדו, וגם כל מי שעלול להיות חשוף לתביעות משפטיות מלקוח בגין השימוש במוצר. מכיוון שהתמונה המתקבלת כאן היא רחבה מאוד, להלן ההתייחסות הספציפית למאפייני פוליסה זו.