ביטוח בריאות

למען השקט הנפשי שלכם: חשיבות פוליסת ביטוח בריאות

במציאות מאתגרת ורצופת סיכונים - רכישת פוליסת ביטוח בריאות עשויה לאפשר לכם ולבני משפחתכם להיות מוכנים מול כל תרחיש

משבר הקורונה אליו התוודענו החל ממרץ 2020 שיקף בצורה הטובה ביותר עד כמה מרכיב הבריאות הינו ראשון בסדר העדיפויות. נוכחנו לדעת כי כשמדובר בבריאות אין הבדל בין מדינות, דתות, העדפות מיניות או מעמדות, וכי עלינו להשקיע את מיטב המשאבים למען שמירה עליו.

במציאות שכזו בה אין לדעת מה יוליד יום, חשוב להיערך מבעוד מועד על מנת לזכות בעת הצורך בכיסוי ביטוח הבריאות המקיף ביותר, שיבטיח כי נוכל להתמודד כמעט עם כל סיטואציה רפואית אשר עלולה להגיע. על מנת לעשות זאת קיימת חשיבות עליונה לרכוש פוליסת ביטוח בריאות מקיפה ככל הניתן, אשר תוכל לספק למבוטחים שקט נפשי תוך ידיעה כי יזכו בכל תרחיש לטיפול הולם.

כיסוי ביטוח בריאות פרטי עתיד אפוא לספק למבוטחים מימון או סבסוד הכולל שורה של טיפולים, שיש בהם בכדי להיטיב עם מצבו הרפואי של אדם. יתרה מזאת, ביטוח שכזה טומן בחובו מימון או סבסוד של אשפוזים, השתלות, ניתוחים בדרגות שונות ועד לטיפולים מסובכים, הן בבתי חולים בארץ והן במוסדות רפואיים מעבר לים.

ביטוח בריאות פרטי – למה זה באמת חשוב?

בישראל חוק ביטוח הבריאות הממלכתי מחייב את המדינה להעניק כיסוי רפואי לכל אדם. אלא שבפועל מדובר בכיסוי בסיסי בלבד שאינו כולל מרכיבים רפואיים מהותיים, להם זקוק אדם בעת הצורך.

כך למשל, כל אדם זכאי להיבדק אצל רופא מומחה באמצעות קופת החולים אליה הוא משויך, אולם במידה ויזדקק לחוות דעת מאותו רופא שאינו בהסדר עם קופת החולים, הוא עלול למצוא את עצמו נאלץ לשלם מכיסו סכומי כסף לא מבוטלים.

יתרון מהותי נוסף המצוי בביטוח בריאות פרטי מקורו בכיסוי גם לתרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות, שבמקרים מסוימים עשויות להיות מצילות חיים. פוליסה שכזו גם עתידה לאפשר למבוטחים שליטה מלאה לכל אורך התהליך הרפואי, ללא צורך בהמתנה לאישורי קופות החולים או לוועדות במשרד הבריאות.

לראיה, ישראלים רבים אינם מוכנים להשלים כאמור עם המציאות המתוארת ובוחרים, שבצדק, לשים את גורלם בידם, ולהבטיח לעצמם ולבני משפחותיהם כיסוי בריאותי מקיף במסגרת פוליסת ביטוח בריאות איכותית, אשר תוכל לספק את המענה הנדרש עבורם. בין אם מדובר בהשגת תרופה מסוימת (גם אם עלותה המקורית עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים, לצורך העניין), ביצוע פרוצדורות וניתוחים מורכבים על ידי מיטב הרופאים בארץ ובעולם, או שירותי בריאות אחרים, אין עוררין כי באמצעות רכישת פוליסת ביטוח בריאות תוכלו להיות בטוחים, כי האינטרס הבריאותי שלכם נמצא במרכז.

מסיבה זו ביטוח בריאות פרטי מהווה רובד נוסף לצד ביטוח הבריאות הממלכתי הטבוע בחוק, כמו גם בהשוואה לביטוחי הבריאות המשלימים המוצעים דרך קופות החולים.

ביטוח בריאות פרטי – הדרך האופטימלית להתמודד עם מחלות קשות

אנו מאחלים לכל אחד ואחת מכם בריאות טובה ואיתנה, אולם למרבה הצער הסטטיסטיקה מלמדת כי אחוז מסוים מהאוכלוסייה נאלץ להתמודד במהלך חייו עם מחלה קשה, כאשר הסיכוי לכך גובר מגיל 60 ומעלה.

מחלות קשות עשויות להשפיע הלכה למעשה על אורך חיינו, כאשר ההתמודדות עמן עלול ללוות אותנו לאורך שנים ארוכות. במציאות שכזו נכנסים למשוואה משתנים נוספים כדוגמת טיפולים רפואיים, צורך בתרופות מיוחדות, שירותי סיעוד וכמובן מועקה נפשית.

במסגרת הרחבת פוליסת ביטוח בריאות פרטי ניתן להבטיח קבלת סל הטבות שימומש חלילה בעת גילוי מחלה קשה. במסגרת ביטוח שכזה יקבל המבוטח שיפוי מיידי שנועד לאפשר לו להסתגל למציאות הבריאותית החדשה, להסיר דאגה מנושאים כלכליים, ולהתרכז אך ורק בתהליך הטיפול וההחלמה.

כדאי לדעת כי באמצעות רכישת פוליסת ביטוח בריאות פרטי, ניתן לקבל כיסוי לגילוי או אבחון של כ-40 מחלות קשות, ביניהן מחלת הסרטן על סוגיה השונים, השתלות איברים, מחלות כבד סופניות, השתלת מח עצמות, גידולים, ניתוחי לב, איבוד גפיים, עיוורון ועוד.

על אף הקושי הרב שטמון בכל אחת מהמחלות הללו, הרי שטמינת הראש בחול לא תהווה פתרון בעת הצורך. על כן קיימת חשיבות מהותית בהרחבה של פוליסת ביטוח הבריאות הפרטי, על מנת להיות מוכנים באמת ובתמים, גם מול סיטואציות מורכבות ביותר.

סוכנות ביטוח אודי דגן – שמים אותך במרכז

מזה יותר מ-25 שנים משרתת אודי דגן סוכנות לביטוח עשרות אלפי לקוחות הנעזרים בשירותינו המקצועיים לטובת רכישת פוליסת ביטוח בריאות, מתוך מחשבה מושכלת ובניסיון להיערך אל מול האתגרים הרפואיים מולם הם עשויים להיתקל במהלך החיים.

הסוכנות חרתה על דגלה מאז היווסדה מתן שירות מקיף הרואה בטובתו של הלקוח כמרכיב יסודי, תוך שמירה על שקיפות לאורך כל התהליך ועד לשביעות רצונו המלאה. אנו מיישמים עקרונות אלו בפועל תוך שמירה על מקצוענות, זמינות מלאה, נגישות וכבוד הדדי, המהווים תמהיל מנצח עבור קהל המבוטחים.

במסגרת אמנת השירות של אודי דגן סוכנות לביטוח, תוכלו להיות בטוחים כי תזכו למענה מקצועי המותאם אישית על פי צרכי הלקוחות אשר יציב אותם במרכז, תוך התחשבות בגילם, רקע רפואי או משתנים נוספים להם עשויה להיות השפעה על הכיסוי הביטוחי הניתן להם.

אנו מתחייבים למסור לכם מידע מלא, ענייני ומפורט אודות הזכויות המגיעות לכם, על מנת שתכירו בדרכי הפעולה ובאפשרויות העומדות בפניכם בעת הצורך במימוש פוליסת הבריאות עקב מצב רפואי כזה או אחר.

מוטב לציין כי בעזרת צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון עשיר בענף הביטוח, אנו באודי דגן סוכנות לביטוח מסוגלים להציע מגוון רחב של פוליסות ביטוח אטרקטיביות במחירים משתלמים, כולל פוליסת ביטוח חיים פרטי עם כיסויים נרחבים במיוחד.

יחד נדאג להוביל אתכם צעד אחר צעד אל עבר חוף מבטחים ביטוחי אשר ישרת אתכם כהלכה.

ביטוח בריאות