ביטוח משאיות

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים

ביטוח משאיות הוא ביטוח ייחודי השונה באופן משמעותי מביטוח של רכב פרטי. מדובר בביטוח מורכב ביותר, המשתנה בהתאם לפרמטרים שונים, כמו סוג הציוד המותקן על המשאית. מעבר לכך, משאיות הן יעד מועדף לגנבי רכב (משאיות מהוות כ-14% מסך כלי הרכב הנגנבים מדי שנה), ואם לא די בכך, תעריף הביטוח משתנה בהתאם למשקל המשאית

כמו כן, יש להוסיף את אינספור ההרחבות האפשריות לפוליסות הבסיסיות, שעשויות להתאים לבעל המשאית כמו כפפה ליד, אך לא בהכרח למסגרת התקציבית שלו. הכוונה היא למשל לביטול ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לצד ג', כיסוי ביטוח סחורה בהעברה, כיסוי הגנה משפטית, שירותי דרך וגרירה, כיסוי שמשות, משאית חלופית והרשימה עוד ארוכה.

 

מעוניינים לעשות סדר ולחסוך, להבין "מי נגד מי" בתחום ביטוחי המשאיות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר?. זה הזמן לבחור בפתרון המהפכני של Touch, המאפשר לכל לקוח להרכיב את הפוליסה הרלוונטית ביותר עבורו ובמחיר האטרקטיבי ביותר. השאירו את הפרטים שלכם כאן ואנשי המקצוע שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם. ועד אז, סעו בזהירות

 
ביטוח רכב
ביטוח רכב
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח עסק
ביטוח עסק
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח דירה
ביטוח דירה
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח אופניים וקורקינטים
ביטוח אופניים וקורקינטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח First Opinion
ביטוח First Opinion
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח טאץ’ כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם ביטוח טאץ' אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

הטוב ביותר, לחבר הכי טוב
לכל אחד מאיתנו יש צרכים שונים, אנו חווים את העולם ואת חיינו באופן שהכי מתאים עבורנו.
רפואה אלטרנטיבית כבר מזמן נחשבת למקובלת גם אצל אנשי המקצוע הקונבנציונליים, כך שהנעזרים בטיפולי רפואה משלימה באים למטפלים האלטרנטיביים בידיעה ברורה שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר. מבחינתם ומבחינת המדינה והחוק, למרות השוני בגישות הרי שעדיין הם נחשבים למטופלים והמטפלים חייבים בהכשרה מקצועית והסמכה לטיפול. ההבדלים בין סוגי הטיפול ובין מסלולי ההכשרה מתבטאים גם בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית שהם מחויבים בו. להלן מידע מועיל לכל מי שרוצה לדעת יותר על ביטוח אחריות מקצועית למטפלים אלטרנטיביים כמוהו.
כל מוצר שלקוח רוכש אמור לשמש אותו להנאתו ולסייע לו מבלי לגרום לנזק כלשהו. נשאלת השאלה מה קורה כאשר השימוש במוצר מסוים או פגם שנפל בו גורמים נזק או פוגעים בלקוחותיכם בגלל סיבה כלשהי. כל יצרן חייב להיות מוגן על ידי פוליסת ביטוח חבות מוצר, המוכרת גם בשם ביטוח אחריות מוצר בגין פגמים שונים שעלולים ליפול בכל שלב בייצורו ויגרמו לנזק ללקוח. כיצרנים שרוצים פוליסה שמתאימה לכם, אתם יודעים כי המוצרים המבוטחים מגוונים מאוד ושונים זה מזה, אולם יש להם כמה היבטים זהים. יש לדעת כי לכל פוליסה ליצרן אפשר להוסיף הרחבות ספציפיות שחשובות ליצרן המבוטח ובכפוף לסכומים ולאפשרויות שמוצעות על ידי המבטח. המבוטחים יכולים להיות יצרני המוצר, ספקי המוצר, המשווקים שלו, יצואנים ויבואנים שחשופים בוודאי לתלאות הדרך עד שהמוצר מגיע ליעדו, וגם כל מי שעלול להיות חשוף לתביעות משפטיות מלקוח בגין השימוש במוצר. מכיוון שהתמונה המתקבלת כאן היא רחבה מאוד, להלן ההתייחסות הספציפית למאפייני פוליסה זו.